Na bieżąco

Pół roku musieli czekać mieszkańcy na otwarcie basenu w Tomaszowie. W końcu "Złota Rybka" działa, ale z dużymi ograniczeniami.

Wyłączona z użytkowania jest zjeżdżalnia, brodzik dla dzieci i sauny. Natomiast ciągle zamknięta jest pływalnia przy SP nr 12. W Spale basen dostępny jest tylko dla trenujących tam sportowców.

Czekali od marca  

"Złota Rybka" została zamknięta już w połowie marca ze względu na sytuację związaną z epidemią. Gospodarze basenu czekali na zielone światło od rządzących. Zaświeciło się pod koniec maja, kiedy premier Mateusz Morawiecki zapowiedział otwarcie basenów od 6 czerwca. Tak szybko się nie dało, bo nie było wytycznych z Ministerstwa Rozwoju i  od Głównego Inspektora Sanitarnego.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty