Na bieżąco

dino mDo naszej redakcji zgłosił się czytelnik, informując, że w markecie Dino przy ul. Tomaszowskiej 18 D w Lubochni sprzedawane są przeterminowane produkty żywnościowe. Jego wnuczek uległ poważnemu rozstrojowi zdrowia. Sanepid potwierdza wystąpienie poważnych zaniedbań w tym sklepie.

Półtoramiesięczny chłopczyk nagle dostaje biegunki i gorączki. Rodzice nie wiedzą, co się dzieje, lekarze szukają przyczyny. W końcu najbardziej prawdopodobny powód wychodzi na jaw. - Syn kupił mleko dla niemowląt w tym Dino. Wnuczek zaczął się krzywić, pijąc je. Dostał gorączki, był odwodniony. Trzy dni nie wiedzieliśmy, co się dzieje. W dobie pandemii zawsze myśli się o tym najgorszym.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty