Na bieżąco

bmw mCzteroosobowa rodzina (rodzice i dwoje dzieci) trafiła do szpitala po wypadku na drodze wojewódzkiej nr 713 w Sługocicach. - Bmw, którym podróżowali, uderzyło w drzewo, a następnie w inny pojazd. Zostało całkowicie rozbite. To cud, że przeżyli - mówi st. asp. Aleksandra Jakubiak z tomaszowskiej policji.

Do wypadku doszło we wtorek, 11 sierpnia około godz. 17.15. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że 43-letni mężczyzna kierujący vw passatem jechał w kierunku Opoczna. Zaczął wyprzedzać pojazd tej samej marki (jechał nim 25-latek). Jednak wcześniej nie upewnił się, czy sam nie jest wyprzedzany.

Kiedy był już na lewym (przeciwległym pasie) nadjechało bmw. - Doszło do zderzenia pojazdów.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty