Na bieżąco

green mKompostownik - słowo, które większość ludzi kojarzy z miejscem na działce czy podwórku, gdzie babcia wyrzuca obierki po ziemniakach, resztki jedzenia czy zgrabione jesienią liście. Właściciel tomaszowskiej firmy Green Tree Group chce udowodnić, że można kompostować dosłownie wszystko - opakowania na żywność, rękawiczki jednorazowe i wszystko to, co zazwyczaj kojarzy się nam z tworzywem sztucznym.

Green Tree Group zajmuje się wytwarzaniem różnego rodzaju produktów, ulegających biodegradacji poprzez proces kompostowania.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty