Na bieżąco

samoloty m- twierdzi Jan Porczyk. Kiedy miał osiem lat, grał na bębenku na swoim pierwszym weselu. Później przez prawie cztery dekady był perkusistą zespołu "Kubusie". - Graliśmy po weselach, sylwestrach i innych zabawach. W wojsku też założyliśmy kapelę, obsługiwaliśmy wszystkie imprezy - wspomina. Jego pasją jest też modelarstwo. - Zaczęło się od latawcy. 65 lat temu, jako 10-latek, zapisałem się na kółka modelarskie. Iskry, Irydy, Spitfire`y, Migi, Tupolewy... Uzbierało się około dwustu modeli - dodaje.

Zaczęło się od latawców

Wychował się na Kaczce. - Nasz dom stał przy ul. Wincentego Pstrowskiego, znanego polskiego górnika przodowego, stachanowca.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty