Na bieżąco

W nadchodzący weekend rozpoczną się rozgrywki w III lidze. Lechia sezon 2020/21 miała zainaugurować w niedzielę na własnym boisku meczem z Sokołem Aleksandrów Łódzki, ale mecz został odwołany. U piłkarza gości wykryto koronawirusa. Cała drużyna została objęta nadzorem sanepidu i przechodzi badania. Pojedynek odbędzie się w innym terminie. Możliwe, że 16 września.

Zarząd Sokoła poinformował, że do czasu otrzymania wyników testów, czyli co najmniej do czwartku (6 sierpnia), zostały zawieszone treningi seniorów i młodzieży.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty