Na bieżąco

Asp. sztab. Piotr Pawłowski, kierownik Rewiru Dzielnicowych zatrzymał pijanego kierowcę w Gdańsku. Był tam z rodziną na wakacjach.

W niedzielę, 2 sierpnia funkcjonariusz z Tomaszowa przejeżdżał przez centrum Gdańska w drodze na Westerplatte. W rejonie jednego z rond zauważył rozbitą skodę. Auto zjechało z jezdni i uderzyło w barierki energochłonne. Kierowca nie wysiadał z pojazdu, więc policjant podbiegł, żeby sprawdzić, czy nic mu się nie stało. Swój samochód z rodziną zaparkował w bezpiecznym miejscu.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty