Na bieżąco

Od 1 marca do 30 czerwca br. dyrektorzy szkół i przedszkoli podległych Urzędowi Miasta zaczęli zwalniać swoich pracowników. Od 1 września wprowadzone zostaną kolejne oszczędności na ludziach pracujących za marne grosze. Władze miasta wszystko tłumaczą oczywiście epidemią koronawirusa. Ot, taki argument - nie do podważenia.

List do redakcji

Czy wzrost płacy minimalnej rzeczywiście przyczynia się do zwiększenia środków w domowym budżecie? Na to pytanie musiała odpowiedzieć sobie moja mama, sprzątaczka w jednej ze szkół podstawowych, podległej urzędowi miasta. Dla mnie sprawa jest bulwersująca i wątpliwa etycznie, choć jak się okazuje, zgodna z prawem.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty