pijaczekPijany kierowca volkswagena spowodował kolizję na remontowanym odcinku DW nr 726 w Liciążnej (gm. Inowłódz). Natomiast kierujący hondą (również w stanie nietrzeźwości) przejechał na wprost przez rondo płk. A. Mosiewicza. Pościnał znaki. Zatrzymał się dopiero na słupie.

W czwartek, 23 lipca 52-letni kierowca volkswagena jechał drogą wojewódzką nr 726 z Inowłodza w kierunku Rzeczycy. W Liciążnej nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył seata, który zatrzymał się przed sygnalizatorem na czerwonym świetle.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty