starostZaraza w powiecie tomaszowskim. Szpital pracuje prawie normalnie

Epidemia koronawirusa w powiecie tomaszowskim nie ustępuje, ale ostatnio fala jakby osłabła. W ciągu minionego tygodnia notowano po jednym wykrytym zakażeniu dziennie. Ale wystarczyło to, by liczba zarażonych przekroczyła 300 osób.

Dobra sytuacja jest w naszym szpitalu. U personelu i pacjentów już od ponad miesiąca nie wykryto zakażeń. Tomaszowskie Centrum Zdrowia wraca więc do normalnej pracy, ale nadal boryka się z problemami kadrowymi. Za to w ostatnim czasie dostało sporo nowego wyposażenia.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty