zmarlaOd lat na łamach TIT co jakiś czas wracamy do tematów związanych z mjr. (po pośmiertnym awansie pułkownikiem) Henrykiem Dobrzańskim-Hubalem.

Ostatnimi czasy to nasze pisanie dotyczyło poszukiwań miejsca jego pochówku. Nie tylko nas ten temat interesuje. Najbardziej zainteresowana tą sprawą była córka Henryka Dobrzańskiego Krystyna Dobrzańska-Sobierajska, jedyne dziecko legendarnego żołnierza i partyzanta. Niestety w prasie przeczytaliśmy, że p. Krystyna zmarła 18 lipca w wieku 88 lat.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty