lechiaNowy sezon w III lidze rozpocznie się za miesiąc

Piłkarze KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki przygotowania do szybko zbliżającego się sezonu rozpoczęli w minioną środę, a już w sobotę rozegrali pierwszy mecz kontrolny. 4 lipca na własnym boisku zremisowali z czwartoligową Wartą Sieradz. We wtorek przyszły dobre wieści z PZPN-u. Lechia dostała licencję na grę w III lidze.

W tomaszowskim klubie mamy małą rewolucję. Nowym szkoleniowcem został Hubert Błaszczak, który w poprzednim sezonie prowadził czwartoligowy KS Łomianki. Zadaniem trenera jest nie tylko przygotowanie piłkarzy do walki o utrzymanie się w III lidze, ale przede wszystkim zbudowanie zespołu, który ciężar tej walki potrafi utrzymać.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty