strazWalkę z podtopieniami, pożarami, skutkami kolizji i silnych wiatrów podejmowali w zeszłym tygodniu tomaszowscy strażacy. Codziennie jeżdżą również do wsparcia punktu pobrań wymazów do badań na obecność koronawirusa.

Pożar w bloku

Krzyki alarmujące o pożarze obudziły w piątek (3 lipca) mieszkańców bloku przy ul. Niskiej. Paliły się drzwi od jednego z mieszkań, które jak się okazało, było w tym momencie puste. Właściciel wyszedł. Palące się drzwi zauważył inny lokator, który poinformował o tym resztę mieszkańców. Wyszli przed budynek.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty