Tydzień temu premier Mateusz Morawiecki powiedział, że coraz mniej obawiamy się koronawirusa i epidemii, a wirus jest w odwrocie i już teraz nie trzeba się go bać. Tymczasem każdego dnia służby sanitarne podają informacje o coraz to nowych przypadkach zakażeń i zgonach. W tym chaosie sprzecznych rządowych przekazów muszą odnaleźć się Polacy, a wśród nich tomaszowianie. Czy pomimo panującej epidemii szykują się tego lata na wakacje? Czy jednak, bojąc się koronawirusa, wolą zostać w domu? Zobaczcie, co nam odpowiedzieli.

Pani Beata: Nie wybieram się na urlop w tym roku. Uważam, że jest to zbyt ryzykowne. Wolne dni będę spędzać na działce i planuję też remont w mieszkaniu. Po co mam się pchać w te dzikie tłumy nad Bałtyk? Tam oprócz wirusa to jest straszna drożyzna.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty