Dobiega końca kampania przed drugą turą wyborów prezydenckich, która odbędzie się w niedzielę, 12 lipca. Sztaby Rafała Trzaskowskiego i Andrzeja Dudy działają bardzo prężnie. Na ulicach naszego miasta pojawiają się kolejne banery obu kandydatów, a w skrzynkach pocztowych materiały agitacyjne.

Kto zostanie prezydentem Polski? Odpowiedź na to pytanie jest wielką niewiadomą. Przeprowadzane sondaże ciągle się zmieniają. Ich wyniki pokazują, że obaj kandydaci mają podobne poparcie Polek i Polaków. Na wynikach wyborów może zaważyć więc każdy oddany głos.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty