26 czerwca mieszkaniec naszego miasta poinformował nas o dużym składowisku śmieci zalegających nad Pilicą w okolicy pętli autobusowej przy ul. PCK. Udaliśmy się na miejsce. Informacja się potwierdziła. Powiadomiliśmy Straż Miejską, która dotarła na miejsce po kilku minutach.

- Patrol udał się na ul. PCK, gdzie w znajdującym się tam pustostanie ma przebywać osoba bezdomna, a budynek i teren wokół budynku jest bardzo zaśmiecony. Po przybyciu na miejsce strażnicy w budynku zastali mężczyznę. Pozostaje on bez stałego miejsca zamieszkania. W budynku oraz wokół panował bałagan - duża liczba nagromadzonych śmieci.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty