kolejka mDo naszej redakcji zgłosili się mieszkańcy Tomaszowa, którzy narzekają na długie kolejki w Urzędzie Skarbowym. Ich zdaniem załatwienie spraw urzędowych wymaga wiele czasu. Nie do końca jest to zgodne z prawdą.

- Stoję tu ponad dwie godziny, w słońcu. Temperatura 30 stopni. To jest nie do pomyślenia, że żeby załatwić jedną sprawę, trzeba naczekać się pół dnia - mówi pani Alicja, mieszkanka naszego miasta. - Ja to jeszcze jestem młoda, ale jak patrzę na ludzi w podeszłym wieku, którzy czekają w upale, to aż się przykro robi - dodaje.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty