smieci m- Nie mogę się doprosić dosłownie o nic. Mam drugą grupę inwalidzką, problem z poruszaniem się. Tu się po prostu nie da żyć - mówi Marianna Przybysz, niepełnosprawna mieszkanka TTBS-owskiej kamienicy przy ul. Spalskiej 42. Nie tylko ona zmuszona jest żyć w warunkach urągających godności człowieka. Wszyscy lokatorzy nieruchomości narażają się na utratę zdrowia lub życia.

- W kwietniu ubiegłego roku zaniosłam dwa podania do TTBS. W jednym prosiłam o remont kamienicy. W drugim o zapewnienie mi nowego mieszkania - mówi Marianna Przybysz. - Pani prezes Wacława Bąk zbyła mnie, mówiąc, że nie muszę składać żadnych podań, bo wszystko będę miała załatwione. Zaufałam, nie złożyłam. Minął rok i nadal nic nie zostało zrobione.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty