Zaraza w powiecie tomaszowskim. Szpital pracuje prawie normalnie

Epidemia koronawirusa w powiecie tomaszowskim nie ustępuje i nadal zbiera śmiertelne żniwo. W ciągu minionego tygodnia zmarło dwóch naszych mieszkańców.

Przed tygodniem informowaliśmy, że według komunikatu wojewody łódzkiego z 23 czerwca w powiecie tomaszowskim zanotowano w sumie 219 przypadków zakażenia koronawirusem. Po siedmiu dniach mamy 230 przypadków SARS-CoV-2. W tomaszowskim szpitalu u personelu i pacjentów ostatnio zakażeń nie było. Wygląda na to, że w TCZ ognisko choroby zostało opanowane i szpital wraca do normalnej pracy.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty