witkoW ubiegły czwartek (25 czerwca) odbyła się dwudziesta dziewiąta w tej kadencji sesja Rady Miejskiej. Obrady trwały 11 godzin. Przez większość tego czasu radni rozmawiali o działaniach i dokonaniach władz miasta w minionym roku. Gdy doszło do głosowań, niespodzianek nie było. Większość radnych jak zwykle poparła prezydenta i udzieliła mu zarówno wotum zaufania, jak i absolutorium za ubiegły rok.

Tomaszów w raporcie

Na początku omawiano sprawy miasta, a szczególnie jego stan na koniec 2019 r. Obecnie prezydent miasta co roku, do 31 maja, ma obowiązek przedstawić Radzie raport o stanie miasta. I taki raport przygotował. Przed rokiem pierwszy taki dokument liczył 88 stron. Obecnie rozrósł się do 158 stronic.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty