Są takie chwile w życiu, że wszystko przewraca się do góry nogami. Takim momentem dla wielu osób w Polsce było zakażenie koronawirusem. Jedna z rodzin z Tomaszowa opowiedziała nam o przebiegu choroby, strachu, bezsilności, wyłączeniu na długie tygodnie z normalnego życia, a nawet o odrzuceniu społecznym.

Niepokojące objawy

Rodzin, takich jak ta pani Małgorzaty (imię zostało zmienione), jest w Tomaszowie wiele. Ich świat to dom, dzieci, praca, zmaganie się z codziennymi troskami, wspólne radości i smutki. Ale ich dopadło coś jeszcze: koronawirus. Podstępna choroba, o której jeszcze parę miesięcy temu nawet nie myśleli.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty