Na bieżąco

Kilka dni niepokoju mieli zarówno pracownicy, jak i rodzice dzieci z przedszkoli miejskich nr 12 i 3 na Niebrowie, gdzie u jednej z pracownic stwierdzono zakażenie koronawirusem. Placówka została na kilka dni zamknięta, ale znów działa.

Przedszkola, które musiały zostać zamknięte, to placówki działające w jednym zespole, położone blisko siebie. Koronawirusa stwierdzono u pracownika niepedagogicznego Przedszkola nr 12, który nie miał bezpośredniego kontaktu z maluchami, ale ze względu na to, że miał kontakt z innymi osobami z kadry na wszelki wypadek trzeba było podjąć decyzję o wstrzymaniu działalności.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty