brud mDo naszej redakcji zgłosił się mieszkaniec miasta zbulwersowany - jego zdaniem - bezcelowym używaniem urządzeń spalinowych typu dmuchawa-odkurzacz przez Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta. Inni mieszkańcy twierdzą, że w wyniku ich używania na terenach miejskich kurzą się samochody. Co to za urządzenia i do czego służą?

- Jechałem ul. Modrzewskiego. Dopiero co wyjechałem z myjni samochodowej, a ci.... rozdmuchują ten piach na moście na Brzustówce. Leci to we wszystkie możliwe strony - opowiada zdenerwowany tomaszowianin. - Efekt jest tylko taki, że mam całe brudne auto. Czy ktoś z władz miasta mi teraz za to zapłaci? - pyta retorycznie.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty