Na bieżąco

tab mKażdy ze sztabów wierzy w dobry wynik swojego kandydata. Poparcie dla poszczególnych kandydatów w sondażach zmienia się z dnia na dzień.

Sztab urzędującego prezydenta jest pewny jego wygranej. - Liczymy na zwycięstwo już w pierwszej turze wyborów. Działania pana prezydenta są widoczne przez 5 lat w Polsce. Należy podkreślić dobrą współpracę Andrzeja Dudy z rządem i cały parlamentem. W czasie epidemiologicznego i gospodarczego kryzysu jest to jedna z najważniejszych spraw i przyniesie pozytywny efekt dla Polski i Polaków - mówi Robert Telus.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty