Na bieżąco

psk mNowa przystań przy ul. PCK w najbliższym czasie nie będzie otwarta. - Jeszcze trwają tam kwarantanny i cały teren musi zostać zamknięty. Otworzymy go, jak tylko będzie to możliwe - mówi Joanna Budny, rzeczniczka prasowa prezydenta miasta.

Prace na przystani zakończyły się już kilka miesięcy temu, jednak do tej pory na bramach wiszą kłódki.

Epidemia pokrzyżowała nam plany. Nie możemy otworzyć nowej przystani, ponieważ w domkach po sąsiedzku mieszkają ludzie przebywający na kwarantannie. Nie mamy pozwolenia od władz powiatu na udostępnienie mieszkańcom tego terenu - wyjaśnia J. Budny.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty