Na bieżąco

Staranował barierki przy zjeździe na węzeł Tomaszów-Północ. Przewrócił się i zablokował jezdnię w kierunku Warszawy. Zatrzymał się tuż przed betonową ścianą wiaduktu. Na szczęście kierowcy nic się nie stało, ale usuwanie skutków kolizji trwało przez cały dzień

Wyglądało przerażająco

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę, z 29 na 30 maja około godz. 2.50. Z ustaleń policji wynika, że 33-letni kierowca scanii z naczepą nie dostosował prędkości do warunków na drodze. Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki oddzielające główną drogę od zjazdu na węzeł (tuż przed wiaduktem).

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty