Na bieżąco

plac mNa otwarcie placów zabaw dzieci i rodzice czekali od dawna. W poniedziałek, 1 czerwca były na nich tłumy. Nie wszystkie tego typu obiekty są jednak dostępne, bo wciąż nie ma m.in. wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Place zabaw otwarte są od soboty, 30 maja. Część rodziców już tego dnia zdecydowała się skorzystać z tej formy rozrywki dla swoich dzieci. Ludzi można też było na nich spotkać w niedzielę. - Nie mamy obok siebie placu zabaw, więc pojechałam z dzieckiem na plac znajdujący się kilka ulic dalej. Było pusto, ale drzwi były otwarte, więc skorzystałyśmy.

W sumie dobrze, że nie było innych dzieci, bo jednak boję się zakażenia koronawirusem - mówi mama kilkuletniej dziewczynki. - Plac był częściowo zarośnięty wysoką trawą, ale ogólnie huśtawki i inne urządzenia nadawały się do korzystania. Córka była szczęśliwa - dodaje.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty