Na bieżąco

apollo m- mówi Adam Sobótka, właściciel siłowni "Apollo". Po prawie trzech miesiącach przerwy siłownie i kluby fitness znowu mogą zostać otwarte, ale na początek mogą świecić pustkami.

Od najbliższej soboty, 6 czerwca już można działać, więc się otwieramy. Szykujemy się od kilku dni. Zgodnie z wytycznymi na 10 mkw. powierzchni (sala ćwiczeń łącznie z prysznicami i szatniami) może przypadać jedna osoba, czyli będę mógł przyjąć jednorazowo ponad 40 osób. Jednak wydaje mi się, że pierwszego dnia będę siedział i oglądał filmy, zamiast obsługiwać klientów. Nie liczę na tłumy. Wolę się miło zaskoczyć niż rozczarować - mówi pan Adam.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty