Na bieżąco

Obrady powiatowego samorządu

W piątek (29 maja) odbyła się dwudziesta pierwsza w tej kadencji sesja Rady Powiatu. Poświęcona była przede wszystkim ocenie działalności samorządu w ubiegłym roku. Radni udzielili Zarządowi Powiatu absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego budżetu oraz  przyjęli raport o stanie powiatu. Sesja po raz drugi odbyła się w formie telekonferencji.

Powiat w raporcie

Zarząd Powiatu co roku do 31 maja ma obowiązek przedstawić Radzie raport o stanie powiatu. I zarząd taki raport przygotował po raz drugi. Podobnie jak przed rokiem, wyszło jedno wielkie samochwalstwo. Z obszernego dokumentu wynika, że powiat tomaszowski ma się bardzo dobrze, że wszystkie programy realizowane są właściwie i że nawet nie ma opóźnień w realizacji uchwał.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty