Na bieżąco

W przyszłą sobotę rozpocznie się czwarty etap przywracania do życia polskiego sportu i rekreacji. Od 6 czerwca otwarte ponownie będą siłownie, kluby fitness i baseny. Nadal obowiązywać w nich będzie zasada zachowania dystansu społecznego. Będzie więc już prawie normalnie.

Koronawirus drastycznie storpedował sport na całym świecie. W Polsce zakazano zgromadzeń i organizacji jakichkolwiek wydarzeń sportowych od 16 marca. Pod koniec kwietnia, gdy epidemia zaczęła się wydawać, że jest pod kontrolą, niektóre kraje, w tym Polska, rozpoczęły starania od powrót do normalnego funkcjonowania. Odżył też sport, które powrót do normalności rząd rozłożył na pięć etapów. Już w kwietniu udostępniono pierwsze obiekty wyczynowcom, ale tylko do treningu.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty