Na bieżąco

smieci mOd zapory w Smardzewicach aż po wschodnie granice powiatu (i województwa) nad rzeką zalegają tony śmieci. W gm. Inowłódz dzięki bezinteresownej akcji mieszkańców udało się posprzątać przynajmniej część z nich.

- Zebraliśmy ponad 200 worków z brzegu i z wody. Problem zaśmiecania jej coraz większy. To już nie tylko śmieci biwakowe. Ludzie bezczelnie wywożą też odpady budowlane. W zasadzie wszystko, co im niepotrzebne w domu. Nie mamy wyjścia, będziemy montować fotopułapki - mówi wójt Bogdan Kącki. Podobne działania przydałyby się na terenie miasta.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty