Do kiedy mamy nosić maseczki? Czy to w ogóle potrzebne? Jakie są modne? Takie pytania często zadają sobie tomaszowianie. Inni już o nic nie pytają... Po prostu... nie noszą.

Kto musi, kto nie musi

Maseczki ochronne stały się dla Polaków nową rzeczywistością w trakcie epidemii koronawirusa. To, co kiedyś potrzebne było lekarzom, a także pojawiało się czasem na wybiegach mody, od 16 kwietnia stało się koniecznością. Za niezasłanianie nosa i ust w miejscach określonych przepisami grozi do 500 zł mandatu, a jak nie przyjmie się mandatu, to do 5.000 zł grzywny.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty