...wybrał się 32-latek do jednego z tomaszowskich sklepów. Strasząc wiatrówką na sprężone powietrze, ukradł paczkę papierosów. Odpowie za rozbój, za który grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 16 maja około godz. 22.00 w jednym ze sklepów monopolowych w Tomaszowie. Jak ustalili śledczy, mężczyzna wszedł na teren sklepu i zwinął paczkę papierosów o wartości około 14 zł. Jednocześnie odchylił kurtkę i pokazał osobie obsługującej, że jest gotów użyć tego przedmiotu (wyglądał jak broń palna).

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty