marta mKto spodziewałby się, że możliwość pójścia do fryzjera czy do kosmetyczki będzie takim szczęściem? Że ludzie będą stać w kolejkach przed lokalami, a telefony tych, co obcinają włosy i robią paznokcie, będą rozgrzane do czerwoności? Tak właśnie wygląda sytuacja w Polsce i w Tomaszowie po kolejnym etapie "odmrażania" gospodarki. A co z cenami?

W środę, 13 maja rząd ogłosił, że od 18 maja znów możemy skorzystać z usług fryzjerskich i kosmetycznych. W salonach zaczęły się gorączkowe przygotowania, a klienci masowo zaczęli się zapisywać na wizyty. - Już nie mogłam patrzeć na swoje odrosty na włosach i na żelowe paznokcie, które wymagały natychmiastowego ratunku. Cieszę się, że mogłam już skorzystać z usług mojej stałej kosmetyczki i fryzjerki. Nie boję się, bo przecież zarazić to się można wszędzie - mówi jedna z tomaszowianek.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty