szyjSzyją w domach maseczki, robią przyłbice, dostarczają jedzenie dla personelu szpitala, oddają materiały do wykorzystania - tak m.in. solidaryzują się ze służbą zdrowia walczącą z pandemią koronawirusa.

Pomoc organizowana jest poprzez grupę "Tomaszowianie pomagają!", która została stworzona na Facebooku. Jej administratorkami (oraz organizatorkami akcji, w którą włączyło się już mnóstwo osób) są Bogna Hes, Karolina Braszak i Anna Walczak. Praca podzielona jest na trzy grupy: dostawców półproduktów, wykonawców np. maseczek i przyłbic oraz osób, które te rzeczy mogą przetransportować. 

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty