rodzinkaTrudna sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy, dotyczy każdej sfery naszego życia. Jedną z nich jest edukacja. W jaki sposób w najbliższym czasie będzie funkcjonowało zdalne nauczanie? Jak rodzice i uczniowie odnajdują się w obecnych realiach?

Nie każdy rodzic potrafi być nauczycielem

Na portalach społecznościowych pojawiają się komentarze rodziców zajmujących się dziećmi. Czasami całkowicie ze sobą sprzeczne. Jedni narzekają na nadmiar materiału, który dostają. Inni zaś wyrażają odmienną opinię. Ich zdaniem proces dydaktyczny może przebiegać  nieprawidłowo, ponieważ program nauczania realizowany jest zbyt wolno.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty