hiszp40 000 zakażonych i ponad 2500 zgonów w Hiszpanii.

- Mieszkam w Hiszpanii od 5 lat. Pochodzę z Sulejowa. W Tomaszowie mieszka moja siostra wraz z mężem i córką. Odwiedziłam wasze miasto w sierpniu ub.r. Chciałabym to jeszcze zrobić. Niestety nie wiem, kiedy będę mogła - mówi Sandra Zawadzka. W rozmowie telefonicznej z redakcją relacjonuje sytuację w Hiszpanii.

Zadając sobie pytanie, kiedy się to wszystko zaczęło tutaj, w Hiszpanii, ciężko jest mi dokładnie na nie odpowiedzieć. Wszyscy słuchaliśmy w telewizji o koronawirusie, który rozpanoszył się w Chinach, już od pierwszych tygodni tego roku.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty