Pandemia koronawirusa sparaliżowała już wiele dziedzin życia, a gospodarkę wpycha w coraz większy kryzys. Branża budowlana jeszcze się atakowi Covid-19 opiera, ale także jest narażona na skutki epidemii.

Firmom może zabraknąć rąk do pracy, pojawią się zatory płatnicze, terminy wielu inwestycji mogą być opóźnione, a niektóre finansowane z pieniędzy publicznych zostaną odłożone na bliższą lub dalszą przyszłość.

Koronawirus odbije się negatywnie na branży budowlanej. Stracić może mieszkaniówka, ale także sektor infrastrukturalny. Na rynku budowlanym panuje ogromna niepewność. Centra sprzedaży inwestycji mieszkaniowych są zamykane.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty