odpad mMiasto przejęło gospodarkę opadami komunalnymi, a ZGWK działa coraz sprawniej.

Od kilku lat w Tomaszowie coraz większym problemem stawały się odpady wielkogabarytowe. Wraz z rosnącym dobrobytem społeczeństwa rozpoczął się czas remontów mieszkań i wymiany ich wyposażenia.

Tomaszowianie, a szczególnie mieszkańcy bloków, odnawiając swe siedziby, pozbywają się starych mebli i wyposażenia. A że nie poddają ich recyklingowi, to w wielu punktach miasta były stałe sterty wielkich odpadów. W tym roku coś się zaczęło zmieniać. Wielkogabaryty szybciej znikają i nie szpecą naszych ulic i osiedli. To skutek działań podjętych przez Zakład Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty