rozbTym razem przed przejazdem kolejowym na drodze krajowej nr 48 zderzyły się peugeot i ford. - Przez ten niepotrzebny STOP trzeba ostro hamować przed torem, po którym nie jeżdżą pociągi - mówi jeden z kierowców.

Ruch na "krajówce" prowadzącej w kierunku Spały jest bardzo duży, szczególnie w godzinach szczytu. Tak było też we wtorek, 11 lutego. Około godz. 7.45 kierowca peugeota, dojeżdżając do przejazdu kolejowego (tuż za skrzyżowaniem z ul. Spalską), nie zdążył wyhamować (nie zachował bezpiecznej odległości) przed jadącym przed nim fordem.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty