zielenParkowanie w Tomaszowie staje się coraz większym problemem. I to nie tylko dlatego, że część kierowców łamie przepisy i zostawia samochód tam, gdzie chce, ale przez to, że aut jest w Tomaszowie coraz więcej, a parkingów brakuje. Wkrótce mają powstać jednak nowe. Tylko czy właściwe jest coraz większe "betonowanie" miasta?

Problem z zaparkowaniem w pobliżu swojego miejsca zamieszkania mają m.in. mieszkańcy jednego z bloków przy ul. św. Antoniego, położonego blisko dawnej szkoły medycznej. Latem 2019 r. wystąpili z propozycją zrobienia tam parkingu.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty