maoa m...i 98 innych miejscowościach na drogach krajowych. Obwodnica Tomaszowa nie znalazła się na liście ogłoszonej przez Ministerstwo Infrastruktury, bo jako planowa droga powiatowa nie spełniała kryteriów rządowego programu. Prezydent i starosta chyba o tym nie wiedzieli, a liczyli na pieniądze z tej puli.

W ramach rządowego programu ma powstać 100 obwodnic o łącznej długości około 820 kilometrów. Będą to trasy o najwyższych parametrach technicznych, dostosowane do przenoszenia obciążenia 11,5 tony na oś pojazdu.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty