Czwartek, 25 kwietnia 2024, Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

bilard mJuż w niedzielę, 26 marca, po raz drugi do Tomaszowa zawita wielki bilard. W klubie Duet na Niebrowie będą zawody Pucharu Polski Kobiet. Początek zmagań o godz. 10.00. Publiczność mile widziana.

Turniej w Tomaszowie jest drugim w cyklu Pucharu Polski. Liderką klasyfikacji jest tomaszowianka Kinga Pietrzak, która obecnie reprezentuje Akademię Bilardową Rokietnica. Kinga wygrała pierwsze zawody w Kielcach. W finale pokonała Izabelę Jońską z Nosanu Kielce. Dziewiąte miejsce zajęła Magdalena Bierzgalska z UKS 13 Joker Tomaszów.

W Tomaszowie można spodziewać się udziału całej krajowej czołówki, bo w zawodach pucharowych zbiera się punktu do rankingu Polski.

Klub Duet chce stanąć na wysokości zadania i zadbać o komfortowe warunki dla zawodniczek, by wizyta w Tomaszowie pozostała w pamięci.

Organizator pozyskał parterów oraz sponsorów, dzięki którym będą dodatkowe nagrody, a także pizza dla wszystkich uczestniczek oraz opiekunów. Patronat medialny sprawują Tomaszowski Informator Tygodniowy i Radio Fama.