maja m- Wow! Maja, najkrócej... No tak powinna wyglądać solówka w You can dance...! Wydaje mi się, że to tylko formalność... Ja jestem na tak! - krótko i treściwie występ 11-letniej Mai Milczarek z Wąwału podczas kastingu do najnowszej edycji telewizyjnego talent-show podsumował Agustin Egurrola, jeden z jurorów.

Ida Nowakowska również była "na tak", zaś Katarzyna Cichopek nawet "na tak, tak, tak!". - Ale masz osobowość, dziewczyno, super! Brawa, brawa, brawa! - dodał jeszcze Agustin i wręczył dziewczynce upragniony bilet do Szkoły Tańca YCD, czyli przepustkę do dalszego udziału w programie.

Odcinek z udziałem Mai TVP2 wyemitowała w miniony piątek, 13 stycznia. - Myślę, że jestem delikatną osobą i spotkałam się już z wieloma przypadkami, że ludzie patrząc na mnie dziwią się: Maja? Hip-hop? Nie wyglądam, jakbym go tańczyła, ale tak naprawdę... Jak patrzę w lustro, to widzę taką mocną Maję, taką groźną... - śmiała się dziewczynka w wypowiedzi nagranej jako zapowiedź jej występu. - Aktualnie lubię dresy i taki, jakby to powiedzieć, ciężki styl. Po prostu hip-hop bardzo mi się podoba, podoba mi się muzyka hip-hopowa. Przed wejściem na scenę serce mi troszeczkę uderza mocniej. Ale jak wyjdę na scenę You can dance, to mam nadzieję, że rozwalę cały system - oznajmiła rozbawiona.

Na co dzień Maja jest uczennicą Szkoły Podstawowej Tomek. Trenuje w szkole tańca i na prywatnych lekcjach. Widać, że z pasją i ciężko - jej solówka podbiła serca jurorów, bardzo podobała się też publiczności. Kto nie widział, jak Maja "rozwala system", znajdzie odcinek z jej udziałem w serwisie VOD TVP lub na stronie programu: youcandance.tvp.pl.
A my trzymamy kciuki za dalsze występy Mai i, zgodnie z jej marzeniem, życzymy, by zaszła w programie jak najdalej!
(fot. FB Mai), (fot. FB SP Tomek)

wk

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty