spis mTrwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Osoby, które dotąd się nie spisały w ramach spisu mogą to zrobić w Punktach spisowych (Mobilnych Miejscach Spisowych) uruchomionych przez Urząd Miasta.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do Punktu spisowego w Galerii Handlowej "Tomaszów", który jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 17-18 i w sobotę w godzinach 12-13.

 

Ponadto,  31 lipca Punkt spisowy dostępny będzie na placu Kościuszki w godzinach od 16. 00 oraz na Targowisku Miejskim (obok Biura Targowisk Miejskich ) na Placu Narutowicza, w godzinach od 9.00 do 11.00.

Natomiast 6 sierpnia będzie można się spisać w Spisobusie na placu Kościuszki w godz. 9-14.

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty