20 i 21 lutego młodzi panczeniści zmierzyli się podczas Otwartych Zawodów Dzieci "Arena Cup 2" w tomaszowskiej Arenie Lodowej.

Były to już drugie zawody w łyżwiarstwie szybkim z cyklu "Arena Cup", które na stałe zagościły w kalendarzu imprez sportowych Areny. Do zawodów zgłosiło się 250 osób. Młodzi panczeniści rywalizowali nie tylko o medale i puchary, ale także o nagrodę główną – łyżwy Viking, które trafiły do podopiecznych IUKS "Dziewiątka" Sandry Syguły oraz Alexa Matery.

Były to dodatkowe wyróżnienia za najlepsze wyniki w rankingu światowym w swojej kategorii na dystansie wśród chłopców i dziewcząt. Patronat nad wydarzeniem objęliPrezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko oraz Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber, którzy ufundowali puchary dla zwycięzców.

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty