edw mMieszkając w Tomaszowie, można stwierdzić, że połową sukcesu jest... mieszkać przy dobrej, czyli uważanej przez władze i urzędników za ważną, ulicy. Trzeba też mieszkać w jej dobrej... połowie. Może być bowiem tak, że ulica jest w połowie wyremontowana, a w połowie nie.

Mieszańcy ulicy Edwarda na Ludwikowie od lat zmagają się z zalegającą po deszczach i opadach śniegu wodą. Zwracali się do nas z tym problemem w 2019 r. Jedna z mieszkanek skarżyła się wówczas, że przy jej posesji znajduje się duża niecka, w której zbiera się woda. Przez tę kałużę jej rodzina miała kłopot z wejściem na podwórze.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty