komor mPrzez zamulony i niewydolny rów melioracyjny woda wdziera się na podwórka w Komorowie. Mieszkańcy mówią, że nie mają pomocy, a gmina i miasto ustalają, kto ma rozwiązać problem.

Pan Krzysztof mieszka przy ul. Szczęśliwej w Komorowie, a przez jego posesję częściowo biegnie rów melioracyjny, który już nieraz spędzał mu sen z powiek, zwłaszcza przy dużych opadach deszczu lub roztopach. Woda wdziera mu się wówczas na posesję i do piwnic. Boi się o podtopienie budynków gospodarczych. Zdarzyło się, że musiał wynosić stamtąd sprzęty i maszyny z obawy przed zalaniem.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty