mar1 mTego się nie spodziewaliśmy, tak można zacząć opis zdarzeń, jakie nastąpiły po opublikowaniu zdjęcia dziewczynki, które zamieściliśmy w poprzednim numerze TIT.

Tydzień wcześnej ta sama fotografia ilustrowała tekst w Tygodniku Opoczyńskim (TOP). Po opublikowaniu zdjęcia w TOP kontakt z redakcją nawiązał Grzegorz Tomicki, pochodzący ze wsi Zakościele w gm. Drzewica. Poinformował redakcję, że jest wnukiem dziewczynki ze zdjęcia. Dzisiaj Marianna Kruk (nazwisko rodowe) jest 88-latką i nosi nazwisko Janusz.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty