bmw mBrak rozwagi, brawura, niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze - to główne przyczyny ubiegłotygodniowych wypadków na drogach powiatu tomaszowskiego. Policja apeluje o ostrożność.

13 lipca ok. 14.30 kierujący motorowerem marki Peugot 62-latek, jadąc od ul. Farbiarskiej w kierunku ul. Warszawskiej, zauważył kierującego fiatem 36-letniego mężczyznę, który - wycofując pojazd ze swojej posesji - wjechał na jego pas ruchu. By nie zderzyć się z samochodem wykonał manewr ochronny, stracił panowanie nad jednośladem i przewrócił się na jezdnię.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty